Absolwenci

Absolwenci Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile w latach 1978-2017
 

Rok szkolny 2016/2017

Aleksandra Chwiesiukowicz - rytmika
Zuzanna Fr±tczak - ¶piew
Jakub Krasnowski -  akordeon
Jagoda Marcinkowska - skrzypce
Błażej Mazanowski - akordeon
Weroniak Ozga - skrzypce
Karolina Paj±k - wiolonczela
Mateusz Pieróg - fortepian
Marcelina Wachowiak - ¶piew

Rok szkolny 2015/2016

Aleksandra Chort - wiolonczela
Amadeusz Ko¶cielniak - perkusja
Lilianna Obst - skrzypce
Agnieszka Poleszczuk - ¶piew
Monika Sroczyńska - fortepian
Anna Maria Zaleska -  skrzypce

Rok szkolny 2014/2015

Michalina Kmiotek - skrzypce
Hanna Komasińska - rytmika
Zuzanna Krzyżaniak - ¶piew
Martyna Podolska - akordeon
Joanna Sadowska - rytmika
Katarzyna ¦nioszek - fortepian

Rok szkolny 2013/2014

Marta Dec - flet
Tomasz Dolski - skrzypce, ¶piew
Anna Gajda - flet
Dawid Żyliński - saksofon

Rok szkolny 2012/2013

Paulina Grabarz - ¶piew
Zuzanna Kabacińska - rytmika
Weronika  Sucharska - skrzypce
Kacper Szpot - skrzypce
Szymon Szpot - flet
Tomasz ¦migielski - wiolonczela
Agata ¦nioszek - fortepian
Mikołaj Wienke - saksofon
Katarzyna Zachara - ¶piew

Rok szkolny 2011/2012

Jagoda Bystrzycka - ¶piew
Joanna Karłowicz - tr±bka
Arkadiusz ¦migielski - skrzypce

Rok szkolny 2010/2011

Helena Bregar - ¶piew
Sonia Forszpaniak - rytmika
Mariusz Hałuszka - ¶piew
Maria Kruszyńska - ¶piew
Marcin Niewęgłowski - gitara
Magdalena Wachowiak- akordeon

Rok szkolny 2009/2010

Aleksandra Cywińska - ¶piew
Klaudia Gapińska - skrzypce
Aster Haile - ¶piew
Aleksandra Jasińska - akordeon
Łukasz Kowalski - saksofon
Katarzyna Krzykowska - altówka
Klaudia Kwiatkowski - flet
Kamila Ni¶kiewicz - skrzypce
Sandra Matyja - akordeon
Teresa Piecuch - fortepian
Monika Różańska - rytmika

Rok szkolny 2008/2009

Katarzyna Bożko - fortepian
Hanna Frydrych - rytmika
Monika Gębala - rytmika
Natalia Komasińska - rytmika
Urszula Krysztofowicz - rytmika
Magdalena Mrotek - obój
Robert Siwek - skrzypce
Magdalena Stefaniak - ¶piew
Daria Szweda - ¶piew

Rok szkolny 2007/2008

Natalia Halicka - ¶piew
Natalia Jurkowska - skrzypce
Aleksandra Karpińska - rytmika
Karolina Kubiak - obój
Michał Mantaj - akordeon
Krzysztof Pertek - akordeon
Aleksandra Pyra - rytmika
Andrzej Reszelski - wiolonczela

Rok szkolny 2006/2007

Anna Przybylska - rytmika
Magdalena Zielińska - fortepian

Rok szkolny 2005/2006

Piotr Belak - gitara
Ewelina Czerwińska - ¶piew
Maciej Trojniar - fortepian
Maria Wa¶kiewicz - skrzypce
Natalia Wojtania - ¶piew
Mateusz Wysocki - perkusja

Rok szkolny 2004/2005

Lena Bernaciak - fortepian
Paweł Betscher - akordeon
Wojciech Fiebig - perkusja
Magdalena Juzyk - rytmika
Agata Krzykowska - skrzypce
Marek Kokowski - flet
Szymon Maroń - akordeon
Agnieszka Rożańska - rytmika
Agnieszka Wargin - skrzypce
Karolina Witczak - rytmika
Tomasz Wyrzykowski - flet

Rok szkolny 2003/2004

Piotr Błoch - akordeon
Zuzanna Grochowska - fortepian
Elżbieta Kaleńczuk - wiolonczela
Marcin Mędlik - saksofon
Małgorzata Nahajowska - altówka
Justyna Rogala - rytmika
Grzegorz Sikorski - fortepian
Elżbieta Skurczak - altówka
Julia Słodkowska - obój
Teresa Spitulska - rytmika
Paulina ¦więcańska - rytmika

Rok szkolny 2002/2003

Magdalena Bełka - flet
Mirosław Chojnacki - perkusja
Bartłomiej Czamański - fortepian
Marcin Fatyga - saksofon
Grzegorz Rychlik - fortepian
Barbara Sopel - ¶piew
Izabela Wa¶kiewicz - skrzypce

Rok szkolny 2001/2002

Katarzyna Forecka - rytmika
Piotr Grelowski - fortepian
Joanna Jedut - fortepian
Emilia Moks - rytmika
Edyta Piecyk - ¶piew
Justyna Rocka - rytmika

Rok szkolny 2000/2001

Przemysław Bartnicki - flet
Sławomir Belak - akordeon
Monika Czyżewska - flet
Anna Dolska - fortepian
Maciej Konieczny - saksofon
Gabriela Kozłowska - akordeon
Paulina Majchrzak - ¶piew
Krzysztof Maliński - flet
Magdalena Szefler - ¶piew
Aleksandra Wachowiak - skrzypce

Rok szkolny 1999/2000

Jarosław Bielicki - rytmika
Maciej Galiński - ¶piew
Leszek Kusz - saksofon
Piotr Maliński - saksofon
Marcin Męcina - klarnet
Marta Mrall - fortepian
Magdalena Mucha - wiolonczela
Anna Podgórska - skrzypce
Marcin Rybarczyk - akordeon
Maciej Sury - saksofon
Sebastian Tomas - klarnet

Rok szkolny 1998/1999

Ryszard Bryk - saksofon
Nina Gębala - wiolonczela
Paweł Misiórny - fortepian
Ewa Muchewicz - fortepian
Tomasz Piłat - perkusja
Anna Pujanek - ¶piew
Mirosław Rolirad - klarnet
Justyna Sobczyk - rytmika
Zofia Wiszniewska - fortepian

Rok szkolny 1997/1998

Anna Jaster - fortepian
Monika Grzel±zka - klarnet
Magdalena Łańska - rytmika
Aneta Nowacka - ¶piew
Ewa Piwońska - ¶piew
Karolina Politycka - ¶piew
Marek Rybarczyk - akordeon

Rok szkolny 1996/1997

Elżbieta Bykowska - fortepian
Sylwia Centkowska - fortepian
Małgorzata Cieplik - rytmika
Katarzyna Juchnowicz - fortepian
Krzysztof Kłubo - kontrabas
Agnieszka Majkowska - rytmika
Piotr Orliński - klarnet
Magdalena Urbanek - fortepian

Rok szkolny 1995/1996

Ewa Baj - fortepian
Małgorzata Bernaciak - wiolonczela
Elżbieta Czechowska - altówka
Anna Hebda - altówka
Lucyna Kozłowska - ¶piew
Anna Lignowska - flet
Alicja Maciejewska - klarnet
Hanna Masłowska - flet
Krzysztof Niegowski - ¶piew
Piotr Pawlak - klarnet
Sławomir Szpot - akordeon
Jadwiga Wa¶kiewicz - akordeon
Magdalena Żak - fortepian

Rok szkolny 1994/1995

Marcin Białkowski - kontrabas
Anna Eljasiak - ¶piew
Jolanta Karge - flet
Jakub Kotowski - skrzypce
Przemysław Łoso¶ - akordeon
Maciej Majcherczak - fortepian
Robert Megger - fortepian
Joanna Radecka - flet
Wojciech Szadziul - akordeon
Barbara Wi¶niewska - rytmika
Joanna Żylińska - altówka

Rok szkolny 1993/1994

Ryszard Borysionek - akordeon
Jolanta Brózda - fortepian
Sabina Dzwoniarek - flet
Jacek Górny - akordeon
Ludwika Hołub - ¶piew
Sławomira Mogilnicka - altówka
Iwona Pawlak - flet
Agnieszka Szott - ¶piew
Szymon Zuchlke - saksofon

Rok szkolny 1992/1993

Piotr Jańczak - fortepian
Ewa Tomkowicz - akordeon
Anna Suchomska - flet
Beata Szpurgis - fortepian

Rok szkolny 1991/1992

Magdalena Buchwald - skrzypce
Jolanta Florczak - ¶piew
Paulina Morawska - rytmika
Anna Juszczyk - ¶piew
Katarzyna Przybylska - rytmika

Rok szkolny 1990/1991

Maciej Behrendt - fortepian
Adam Idzikowski - klarnet
Małgorzata Kędziora - skrzypce
Magdalena Kozak - fortepian
Damian Ryżek - fortepian
Marta WoĽna - rytmika

Rok szkolny 1989/1990

Alina Kamińska - altówka, skrzypce

Rok szkolny 1988/1989

Sławomir Czerniel - saksofon
Dariusz Izban - klarnet
Marzena Kujawska - rytmika
Przemysław Maciołek - kontrabas
Piotr Megger - akordeon
Artur Piłat - klarnet
Magdalena Repczyńska - rytmika
Krzysztof Stec - saksofon
Henryk Szopiński - klarnet
Joanna Ziembikiewicz - rytmika

Rok szkolny 1987/1988

Zofia Findling - rytmika
Hanna Piorkowska - rytmika
Kamila Wi¶niewska - wiolonczela
Monika Wojciechowska - rytmika

Rok szkolny 1986/1987

Katarzyna Kozak - rytmika
Anna Marchlewska - skrzypce
Grażyna Płaczek - ¶piew

Rok szkolny 1985/1986

Artur Banaszkiewicz - skrzypce
Halina Dudzis - skrzypce
Mirosław Feldgebel - fortepian
Dorota Karaniewicz - flet

Rok szkolny 1984/1985

Bożena Baranowska - flet
Eugeniusz B±k - wychowanie muzyczne
Leszek Patycki - fortepian
Mariola Urbanek - wychowanie muzyczne

Rok szkolny 1983/1984

Mariola Balicka - wychowanie muzyczne
Anna Dudzis - fortepian
Andrzej Gębala - akordeon
Andrzej Komasiński - wychowanie muzyczne
Ryszard Sójka - waltornia
Beata Stencel - wychowanie muzyczne
Małgorzata Szczepaniak - akordeon
Grzegorz Szymczak - wychowanie muzyczne
Małgorzata ¦liwiak - fortepian

Rok szkolny 1982/1983

Henryk Mendak - akordeon
Mariola Pietrołaj - flet
Lidia Sałacka - wychowanie muzyczne
Aldona Skajda - fortepian

Rok szkolny 1981/1982

Hanna Czapińska - fortepian
Wioletta Łabu¶ - fortepian, ¶piew

Rok szkolny 1980/1981

Alicja Fryczyńska - akordeon
Marek Kierkowicz - fortepian
Cezary Kruk - wychowanie muzyczne

Rok szkolny 1979/1980

Lesław Sałacki - fortepian
Jan Szopiński - wychowanie muzyczne

Rok szkolny 1978/1979

Małgorzata Cielecka - fortepian
Bogdan Dolata - kontrabas
Leon Ledwolorz - róg
Wenancjusz Naszkowski - fortepian
Zdzisław Nawrot - saksofon
Wiesław Pawlak - klarnet
Stanisław Włoch - puzon