Sukcesy 1970-1979

Najważniejsze sukcesy uczniów i nauczycieli Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile i Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile w latach 1970 - 1979

 

Rok szkolny 1978/1979

Magorzata Szczepaniak  (akordeon), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgra Zdzisława Brzyszko - III miejsce - "Międzywojewódzki Konkurs Akordeonowy" w Poznaniu.

 

Rok szkolny 1977/1978

Wenancjusz Naszkowski  (fortepian), Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgr Jolanty Reszelskiej - II grupa "Ogólnopolskich Przesłuchań Państwowych Szkół Muzycznych II stopnia" w Opolu.

 

Rok szkolny 1975/1976

Alicja Wasilewska  (akordeon), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgra Zdzisława Brzyszko - II miejsce - "VIII Konkurs Młodego Muzyka" w Szczecinku.

 

Rok szkolny 1974/1975

Alicja Wasilewska  (akordeon), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgra Zdzisława Brzyszko - IV miejsce - "VII Konkurs Młodego Muzyka" w Szczecinku.

 

Rok szkolny 1973/1974

Lesław Sałacki  (akordeon), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgra Zdzisława Brzyszko - II miejsce - "VI Konkurs Młodego Muzyka" w Szczecinku.

 

Rok szkolny 1972/1973

Lesław Sałacki  (akordeon), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgra Zdzisława Brzyszko - III miejsce - "V Konkurs Młodego Muzyka" w Szczecinku.

 

Rok szkolny 1971/1972

Wenancjusz Naszkowski (akordeon), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgra Zdzisława Brzyszko - I miejsce - "IV Konkurs Młodego Muzyka" w Szczecinku.

Tomasz Czarnota (waltornia), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgra Linusa Geislera - I miejsce ­"IV Konkurs Młodego Muzyka" w Szczecinku.

Wiesław Pawlak (klarnet), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgra Leona Schuberta - II miejsce - "IV Konkurs Młodego Muzyka" w Szczecinku.