Sukcesy 1980-1989

Najważniejsze sukcesy uczniów i nauczycieli Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile i Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile w latach 1980 - 1989

 

Rok szkolny 1987/1988

Mirosław Feldgebel (fortepian), Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgr Jolanty Reszelskiej - I grupa - "Ogólnopolskie Przesłuchania Pianistyczne Państwowych Szkół Muzycznych II stopnia" .

 

Rok szkolny 1985/1986

Dorota Karaniewicz (flet), Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgr Antoniny Barbary Nowaczyk - finalistka - "Ogólnopolskich Przesłuchań Klas Instrumentów Dętych Drewnianych Państwowych Szkół Muzycznych" w Koszalinie.

 

Rok szkolny 1984/1985

Dorota Karaniewicz (flet), Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgr Antoniny Barbary Nowaczyk - finalistka - "Ogólnopolskich Przesłuchań Klas Instrumentów Dętych Drewnianych Państwowych Szkół Muzycznych II stopnia" w Koszalinie.

 

Rok szkolny 1983/1984

Artur Banaszkiewicz (skrzypce), Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgr Danuty Kotowskiej, - I miejsce - "Konkurs Młodego Skrzypka Polski Północnej" w Koszalinie.

Anna Marchlewska (skrzypce), Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgr Danuty Kotowskiej - wyróżnienie - "Konkurs Młodego Skrzypka Polski Północnej" w Koszalinie.

Małgorzata Œliwiak (fortepian), Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgr Jolanty Reszelskiej - wyróżnienie - "Ogólnopolskie Przesłuchania Pianistyczne Szkół Muzycznych II stopnia".

 

Rok szkolny 1981/1982

Dorota Karaniewicz (flet), Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia im. Fryderyka Chopina  w Pile, klasa mgr Antoniny Barbary Nowaczyk - finalistka "Konkursu Młodego Muzyka" w Szczecinku.

 

Rok szkolny 1979/1980

Włodzimierz Kubacki  (akordeon), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgra Zdzisława Brzyszko - I miejsce - "Międzywojewódzki Konkurs Akordeonowy" w Międzyrzeczu.

Małgorzata Szczepaniak (akordeon), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgra Zdzisława Brzyszko - III miejsce - "Regionalny Konkurs Akordeonowy" w Kępnie.

Marek Kierkowicz - (fortepian), Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgr Jolanty Reszelskiej - finalista "Ogólnopolskich Przesłuchań Pianistycznych" w Opolu.