Sukcesy 2010-2017

Najważniejsze sukcesy uczniów i nauczycieli Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile i Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile w latach 2010 - 2017

 

Rok szkolny 2016/2017

Błażej Ciepłuch (akordeon), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgr Andrzeja Czaji - I miejsce w "XXII Słupeckich Spotkaniach Muzycznych" w Słupcy.

Maria Boruta (skrzypce), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgr Anny Jurkowskiej - I miejsce w Kategorii B, w "II Międzyszkolnych Przesłuchaniach klas skrzypiec i altówki >> Preludium Konkursowe Viole i Violinki<<" w Górsku.

Marcin Starzonek (altówka), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgr Elżbiety Barteckiej - I miejsce w kategorii E w "II Międzyszkolnych Przesłuchaniach klas skrzypiec i altówki >> Preludium Konkursowe Viole i Violinki<<" w Górsku.

Miłosz Siej (perkusja), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgr Tomasza Piłata - III miejsce w Grupie I, w XV Zachodniopomorskim Konkursie Perkusyjnym "Stargard pod szczęśliwą gwiazdą" w Stargardzie.

Angelina Litwinienko (wiolonczela),  Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgr Kamili Wiśniewskiej-Czaja - III miejsce w "Ogólnopolskich Konfrontacjach Wiolonczelowych im. Zdzisławy Wojciechowskiej" w Bydgoszczy.

Zuzanna Kamińska (puzon), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgr Rafała Mizdalskiego - wyróżnienie w "XXV Poznańskim Konkursie Instrumentów Dętych Blaszanych" w Poznaniu.

Piotr Albanowski (perkusja), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgr Tomasza Piłata - wyróżnienie w Grupie I, w XV Zachodniopomorskim Konkursie Perkusyjnym "Stargard pod szczęśliwą gwiazdą" w Stargardzie.

Maria Boruta (skrzypce), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgr Anny Jurkowskiej - wyróżnienie w "VIII Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym >>Mistrz Literatury Dziecięcej Oskar Rieding<< w Warszawie.

Jarosław Rzepa (skrzypce), Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgr Doroty Augustyniak - laureat  "Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Skrzypków i Altowiolistów" w ramach Festiwalu Forte w Zduńskiej Woli.

 

Rok szkolny 2015/2016

Angelina Litwinienko (wiolonczela),  Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgr Kamili Wiśniewskiej-Czaja - Grand Prix w "II Konkursie Wiolonczelowo-Kontrabasowym" w Kowalewie Pomorskim.

Maria Boruta (skrzypce), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgr Natalii Jurkowskiej - I miejsce w Kategorii A, w "I Międzyszkolnych Przesłuchaniach klas skrzypiec i altówki >> Preludium Konkursowe Viole i Violinki<<" w Górsku.

Kaja Kowalska (skrzypce), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgr Anny Jurkowskiej - I miejsce w Kategorii B, w "I Międzyszkolnych Przesłuchaniach klas skrzypiec i altówki >> Preludium Konkursowe Viole i Violinki<<" w Górsku.

Angelina Litwinienko (wiolonczela),  Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgr Kamili Wiśniewskiej-Czaja - I miejsce w "Ogólnopolskich Konfrontacjach Wiolonczelowych im. Zdzisławy Wojciechowskiej" w Bydgoszczy.

Angelina Litwinienko (wiolonczela),  Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgr Kamili Wiśniewskiej-Czaja - I miejsce w grupie wiolonczel w "II Konkursie Wiolonczelowo-Kontrabasowym" w Kowalewie Pomorskim.

Kaja Kowalska (skrzypce), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgr Anny Jurkowskiej - I miejsce w "VIII Konkursie skrzypcowo-gitarowym" w Złotowie.

Marta Piosik (gitara), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa dra Michała Ciesielskiego - I miejsce Grupa III w "VIII Konkursie skrzypcowo-gitarowym" w Złotowie.

Marta Bryk (skrzypce), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgr Anny Jurkowskiej - II miejsce Grupa I w "VIII Konkursie skrzypcowo-gitarowym" w Złotowie.

Marcin Wawrzyniak (trąbka), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgra Andrzeja Prokopowicza - III miejsce w "III Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Dętych Blaszanych" w Opolu.

Dominika Szajnowska (altówka), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgr Elżbiety Barteckiej - III miejsce w Kategorii G, w "I Międzyszkolnych Przesłuchaniach klas skrzypiec i altówki >> Preludium Konkursowe Viiole i Violinki<<" w Górsku.

Szymon Janiszewski (skrzypce) Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgra Dariusza Śmigielskiego - III miejsce (Grupa III) w "V Międzywojewódzkim Konkursie Skrzypcowym" w Pyrzycach.

Joanna Mucha (gitara), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa dra Michała Ciesielskiego - III miejsce, Grupa III w "VIII Konkursie skrzypcowo-gitarowym" w Złotowie.

Monika Sroczyńska (fortepian), Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgr Jolanty Reszelskiej - wyróżnienie w Międzynarodowym Festiwalu Pianistycznym "Chopin i Kompozytorzy Francuscy" w Siedlcach.

Monika Sroczyńska (fortepian), Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgr Jolanty Reszelskiej - wyróżnienie dyr. Janusza Ostrowskiego "Organista forum" w Międzynarodowym Forum Pianistycznym w Sanoku.

Mikołaj Roznowski (perkusja), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgr Tomasz Piłata - wyróżnienie w "VIII Zachodniopomorskiim Konkursie Perkusyjnym Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia" w Szczecinie.

Jakub Jedliński (perkusja), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgr Tomasz Piłata - wyróżnienie w "VIII Zachodniopomorskiim Konkursie Perkusyjnym Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia" w Szczecinie.

Maria Boruta (skrzypce), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgr Natalii Jurkowskiej - wyróżnienie w "VIII Kaszubskich Prezentacjach Skrzypcowych" w Kościerzynie.

Marcin Wawrzyniak (trąbka), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgra Andrzeja Prokopowicza - wyróżnienie w Grupie II w "XXXVII" Konkursie Młodego Muzyka" w Szczecinku.

Monika Sroczyńska (fortepian), Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgr Jolanty Reszelskiej - nagroda "Indywidualność Forum 2016" od Podkarpackiej Fundacji Rozwoju Kultury w Sanoku, podczas "IX Międzynarodowego Forum Pianistycznego - Bieszczady bez granic" w Sanoku.

Monika Sroczyńska (fortepian), Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgr Jolanty Reszelskiej - Nagroda Konstantego Wileńskiego i Związku Kompozytorów Polskich w "IX Międzynarodowym Forum Pianistycznym - Bieszczady bez granic" w Sanoku.

Marta Piosik (gitara), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa dra Michała Ciesielskiego - Nadzieja Akademii Sztuki w Szczecinie w "Majowym Konursie Gitarowym" w Szczecinie.

Joanna Mucha (gitara), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa dra Michała Ciesielskiego - Nadzieja Akademii Sztuki w Szczecinie w "Majowym Konursie Gitarowym" w Szczecinie.

 

 

Rok szkolny 2014/2015

Marcin Wawrzyniak (trąbka), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgra Andrzeja Prokopowicza - I miejsce w "Powiślańskim Konkursie na Instrumenty Dęte im. prof. Marka Schillera" w Kwidzynie.

Szymon Janiszewski (skrzypce), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgra Dariusza Śmigielskiego - I miejsce w "IV Ogólnopolskim Konkursie Sonat klasy skrzypiec i altówki uczniów szkół muzycznychI stopnia"  w Szczecinie.

Agata Brandenburger (skrzypce) ucznnica Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile w klasie mgra Dariusza Śmigielskiego - I miejsce w "IV Międzywojewódzkim Konkursie Skrzypcowym" w Pyrzycach.

Szymon Janiszewski (skrzypce) uczeń Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgra Dariusza Śmigielskiego - I miejsce w "IV Międzywojewódzkim Konkursie Skrzypcowym" w Pyrzycach.

Mikołaj Najdek (gitara), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile,klasa gitary mgra Artura Lachowskiego - I miejsce w "IX Chełmżyńskim Konkursie Gitarowym Uczniów Klas Gitary Szkół Muzycznych I stopnia".

Agata Brandenburger (skrzypce) ucznnica Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgra Dariusza Śmigielskiego - II miejsce w "VI Włocławskich Spotkaniach Skrzypcowych" "Dawne Tańce i Melodie".

Szymon Janiszewski (skrzypce) uczeń Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgra Dariusza Śmigielskiego - II miejsce w "VI Włocławskich Spotkaniach Skrzypcowych" "Dawne Tańce i Melodie".

Angelina Litwinienko (wiolonczela) uczennica Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgr Kamili Wiśniewskiej-Czaja - II miejsce w "Ogólnopolskich Konfrontacjach Wiolonczelowych im. Zdzisławy Wojciechowskiej" w Bydgoszczy.

 

Rok szkolny 2013/2014

Agata Brandenburger (skrzypce), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgra Dariusza Śmigielskiego - I miejsce w "V Włocławskich Spotkaniach Skrzypcowych", "Miniatura Polska".

Marcin Wawrzyniak (trąbka), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgra Andrzeja Prokopowicza - I miejsce w "Powiślańskim Konkursie na Instrumenty Dęte im. prof. Marka Schillera" w Kwidzynie.

Szymon Janiszewski (skrzypce), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgra Dariusza Śmigielskiego - II miejsce w "Wielkopolskim Konkursie Wykonawczym" w Poznaniu.

Angelina Litwinienko (wiolonczela),  Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgr Kamili Wiśniewskiej-Czaja - II miejsce w "Ogólnopolskich Konfrontacjach Wiolonczelowych im. Zdzisławy Wojciechowskiej" w Bydgoszczy.

Agata Brandenburger (skrzypce), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgra Dariusza Śmigielskiego - II miejsce w "Wielkopolskim Konkursie Wykonawczym" w Poznaniu.

Marcin Wawrzyniak (trąbka), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgra Andrzeja Prokopowicza - II miejsce w "III Głogowskim Konkurssie Trębaczy".

Marcin Wawrzyniak (trąbka), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgra Andrzeja Prokopowicza - II miejsce w "VII Ogólnopolskim Konkursie Szkół Muzycznych I stopnia" w Chełmnie.

Agata Brandenburger (skrzypce), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgra Dariusza Śmigielskiego - III miejsce w w "VI Międzyszkolnym Konkursie Młodego Skrzypka" w Lesznie.

Marcin Wawrzyniak (trąbka), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgra Andrzeja Prokopowicza - III-miejsce w "XXXVI Konkursie Młodego Muzyka" w Szczecinku.

Marcin Wawrzyniak (trąbka), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgra Andrzeja Prokopowicza - wyróżnienie w "XII Międzynarodowym Konkursie Interpretacji" w Ostrawie (Czechy).

Szymon Janiszewski (skrzypce), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgra Dariusza Śmigielskiego - wyróżnienie w "VI Międzyszkolnym Konkursie Młodego Skrzypka" w Lesznie.

Laura Konarska (kształcenie słuchu), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, uczennica mgr Marioli Urbanek - wyróżnienie w "XX Makroregionalnym Konkursie Solfeżowym dla uczniów klas III OSM i PSM I stopnia" w Bydgoszczy.

Jarosłw Rzepa (skrzypce), Pańtwowa Szkoła Muzyczna II stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgr Doroty Augustyniak - wyróżnienie w "III Ogólnopolskim Festiwalu Skrzypcowym dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia" w Kielcach.

Marta Piosik (gitara), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa dra Michała Ciesielskiego - wyróżnienie w "VIII Chełmżyńskim Konkursie Uczniów Klasy Gitary Klasycznej Szkół Muzycznych I stopnia".

Olivier Starostka (perkusja), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgra Tomasza Piłata - wyróżnienie w "VII Ogólnopolskim Konkursie Perkusyjnym Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia" w Szczecinie.

Hubert Rubik (akordeon) - Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgra Andrzeja Czaja - wyróżnienie w "XIX Słupeckich Spotkaniach Muzycznych".

Agata Brandenburger (skrzypce), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgra Dariusza Śmigielskiego - Nagroda Prezydenta Włocławka za najepsz wykonanie utworu obowiązkowego w "V Włocławskich Spotkaniach Skrzypcowych", "Miniatura Polska" .

Monika Sroczyńska (fortepian) - Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgr Jolanty Reszelskiej - nagroda "Indywidualność Forum" od Podkarpackiej Fundacji Rozwoju Kultury w Sanoku, podczas "IX Międzynarodowego Forum Pianistycznego - Bieszczady bez granic" w Sanoku.

 

Rok szkolny 2012/2013

Marcin Wawrzyniak (kształcenie słuchu) Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, uczeń mgr Marioli Urbanek - I miejsce w "XVIII Makroregionalnym Konkursie Solfeżowym dla uczniów klas III OSM i PSM I stopnia" w Bydgoszczy.

Marcin Wawrzyniak (trąbka), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgra Andrzeja Prokopowicza - I miejsce w "IX International Interpretative Competition for Wind Instruments Brno 2013" w Brnie (Czechy).

Katarzyna Gazda (skrzypce), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgr Anny Jurkowskiej - I miejsce w "V Wewnątrzszkolnym Konkursie Skrzypcowo-Gitarowym na najlepsze wykonanie utworu dowolnego" w Złotowie.

Paweł Śnioszek (skrzypce) - Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgr Urszuli Klimczak-Skrzypczak - II miejsce w "II Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym Sonat" dla uczniów szkół muzycznych I stopnia w Szczecinie.

Szymon Janiszewski (skrzypce) - Państwowa Szkoła Muzycznas I stopnia stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgra Dariusza Śmigielskiego - III miejsce w "IV Włocławskich Spotkaniach Skrzypcowych" - >>Śpiewające skrzypce<< we Włocławku.

Agata Brandenburger (skrzypce) - Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgra Dariusza Śmigielskiego - IV miejsce w "IV Włocławskich Spotkaniach Skrzypcowych" - >>Śpiewające skrzypce<< we Włocławku.

Angelina Litwinienko (wiolonczela), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgr Kamili Wiśniewskiej-Czaja - IV miejsce w "Ogólnopolskich Konfrontacjach Wiolonczelowych im. Zdzisławy Wojciechowskiej", w Bydgoszczy.

Marcin Wawrzyniak (trąbka), uczeń Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgra Andrzeja Prokopowicza - wyróżnienie w w I grupie wiekowej podczas "XX Śląskiego Konkursu  >>Instrumenty Dęte<<" w Dąbrowie Górniczej.

Martyna Podolska (akoredeon), Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgra Andrzeja Czaja - wyróżnienie "XVIII Słupeckich Spotkaniach Muzycznych".

Monika Sroczyńska (fortepian) - Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgr Jolanty Reszelskiej - nagroda "Indywidualność Forum" od Podkarpackiej Fundacji Rozwoju Kultury w Sanoku, podczas "VIII Międzynarodowego Forum Pianistycznego Bieszczady bez granic" w Sanoku.

Agata Brandenburger (skrzypce) - Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgra Dariusza Śmigielskiego - "Indywidualność Konkursu" w "IV Włocławskich Spotkaniach Skrzypcowych" - >>Śpiewające skrzypce<< we Włocławku.

 

Rok szkolny 2011/2012

Tomasz Śmigielski (wiolonczela) - uczeń Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia, klasa mgr Antoniny Kasprzak-Górskiej - II miejsce w "II Ogólnopolskim Turnieju Wiolonczeli i Kontrabasu" w Warszawie.

Trio fortepianowe Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia, prowadzone przez mgr Jolantę Reszelską oraz mgra Dariusza Śmigielskiego w składzie: Arkadiusz Śmigielski (skrzypce), Tomasz Śmigielski (wiolonczela) oraz Agata Śnioszek (fortepian),  II miejsce w "Regionalnym Konkursie Muzyki Kameralnej z Fortepianem" w Lesznie.

Szymon Janiszewski (skrzypce), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgra Dariusza Śmigielskiego - II miejsce w "Wielkopolskim Konkursie Wykonawczym" w Poznaniu.

Szymon Janiszewski (skrzypce), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgra Dariusza Śmigielskiego - II miejsce i tytuł "Nadziei Konkursu" w III Włocłwskich Spotkaniach Skrzypcowych "Polskie Tańce Narodowe" we Włocławku.

Tomasz Śmigielski (wiolonczela) - uczeń Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia, klasa mgr Antoniny Kasprzak-Górskiej - III miejsce w "Ogólnopolskich Przesłuchań Uczniów Klas Wiolonczeli i Kontrabasu szkół muzycznych II stopnia" w Warszawie.

Karolina Pająk (wiolonczela), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgr Kamili Wiśniewskiej-Czaja - wyróżnienie I stopnia w "II Ogólnopolskim Turnieju Wiolonczeli i Kontrabasu" w Warszawie.

Marcin Wawrzyniak (trąbka) - uczeń Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia, klasa mgra Andrzeja Prokopowicza - wyróżnienie w "Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Dętych Blaszanych" w Opolu.

Marcin Wawrzyniak (trąbka) - uczeń Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia, klasa mgra Andrzeja Prokopowicza - wyróżnienie w "Powiślańskim Konkursie Na Instrumenty Dęte im. prof. Marka Schillera" w Kwidzyniu.

Michał Najdek (perkusja) - uczeń Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia, klasa mgra Tomasza Piłata - wyróżnienie w "Ogónopolskim Konkursie Perkusyjnym Szkół Muzycznych I stopnia" w Szczecinie.

Marcin Wawrzyniak (trąbka) - uczeń Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia, klasa mgra Andrzeja Prokopowicza - wyróżnienie w "XXXV Konkursie Młodego Muzyka" w Szczecinku.

Marcin Wawrzyniak (trąbka) - uczeń Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia, klasa mgra Andrzeja Prokopowicza - wyróżnienie w "VIII Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Dętych >ETIUDA 2011<" w Szczecinie.

Agata Śnioszek (fortepian) - uczennica Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgr Jolanty Reszelskiej - zakwalifikowanie się do "Ogólnopolskich Przesłuchań Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych II stopnia".

Jagoda Bystrzycka (śpiew solowy) - uczennica Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgr Izabeli Lelewskiej-Drążkowskiej - zakwalifikowanie się do "Ogólnopolskich Przesłuchań Uczniów Klas Śpiewu Szkół Muzycznych II stopnia".

 

Rok szkolny 2010/2011

Trio "AGATO" w składzie: Arkadiusz Śmigielski (skrzypce), Tomasz Śmigielski (wiolonczela), Agata Śnioszek (fortepian), Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, prowadzone przez mgr Jolantę Reszelską i mgra Dariusza Śmigielskiego - II miejsce w "Ogólnopolskim Konkursie Zespołów Kameralnych" w Sochaczewie.

Tomasz Śmigielski (wiolonczela) - uczeń Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia, klasa mgra Macieja Mazurka - III miejsce w "II Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie Instrumentów Smyczkowych" w Elblągu.

Paweł Śnioszek (skrzypce), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgr Urszuli Klimczak-Skrzypczak - zakwalifikowanie się do Ogólnopolskich Przesłuchań Uczniów Klas Skrzypiec i Altówki Szkół Muzycznych I Stopnia w Warszawie.

Trio "AGATO" w składzie: Arkadiusz Śmigielski (skrzypce), Tomasz Śmigielski (wiolonczela), Agata Śnioszek (fortepian), Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, prowadzone przez mgr Jolantę Reszelską i mgra Dariusza Śmigielskiego - zakwalifikowanie się do Ogólnopolskich Przesłuchań Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych II stopnia w Warszawie.

 

Rok szkolny 2009/2010

Katarzyna Śnioszek (fortepian), Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgr Małgorzaty Śmigielskiej - I miejsce w "43. Ogólnopolskim Konkursie Młodych Muzyków im. Karola Kurpińskiego" - VII Konkurs Polonezów.

Jagoda Marcinkowska (skrzypce) Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile w klasie mgra Dariusza Śmigielskiego - I miejsce w I Włocławskich Spotkaniach Skrzypcowych "Zacznij od Bacha".

Aleksandra Maćkowiak (skrzypce), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgr Doroty Augustyniak - I miejsce w "IX Powiatowym Konkursie Muzykujących Dzieci 2010" w Czarnkowie.

Remigiusz Białek (perkusja), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgra Tomasza Piłata - II miejsce w "VII Międzywojewódzkim Konkursie Perkusyjnym im. Bernarda Lewańskiego dla uczniów szkół muzycznych I stopnia" w Toruniu.

Tomasz Śmigielski (wiolonczela), Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgra Macieja Mazurka - II miejsce w "X Międzynarodowym Konkursie Muzycznym im. Juliusza Zarębskiego" w Łomiankach - Izabelinie.

Mikołaj Wienke (saksofon), Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgra Michała Koniecznego - II miejsce w "VI Regionalnym Festiwalu Sonat Instrumentów Dętych" w Toruniu.

Zespół Kameralny w składzie: Arkadiusz Śmigielski (skrzypce), Tomasz Śmigielski (wiolonczela), Agata Śnioszek (fortepian); prowadzony przez mgr Jolantę Reszelską i mgra Dariusza Śmigielskiego - II miejsce w "X Międzynarodowym Konkursie Muzycznym im. Juliusza Zarębskiego" w Łomiankach - Izabelinie.

Katarzyna Śnioszek (fortepian), Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgr Małgorzaty Śmigielskiej - III miejsce w XIX Ogólnopolskich Warsztatach Młodego Pianisty dla uczniów szkół Muzycznych I i II stopnia w Koszalinie.

Karolina Pająk (wiolonczela), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgr Kamili Wiśniewskiej-Czaja - III miejsce w "Ogólnopolskich Konfrontacjach Wiolonczelowych im. Zdzisławy Wojciechowskiej" w Bydgoszczy.

Tomasz Śmigielski (wiolonczela), Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgra Macieja Mazurka - wyróżnienie w "XXXV Ogólnopolskim Konkursie Bachowskim im. Stanisława Hajzera" w Zielonej Górze.

Anna Maria Zalewska (skrzypce) uczennica Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile w klasie mgr Doroty Augustyniak - wyróżnienie w I Włocławskich Spotkaniach Skrzypcowych "Zacznij od Bacha".

Arkadiusz Śmigielski (skrzypce), Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgr Małgorzaty Szadowiak - wyróżnienie w "VI Ogólnopolskim Forum Młodych Instrumentalistów im. Karola i Antoniego Szafranków" w Rybniku.

Arkadiusz Śmigielski (skrzypce), Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgr Małgorzaty Szadowiak - nagroda za najlepsze wykonanie utworu Fryderyka Chopina w "VI Forum Młodych Instrumentalistów im. Karola i Antoniego Szafranków" w Rybniku.

Ewa Kucharska (perkusja), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgra Tomasza Piłata - dyplom laureata w "V Ogólnopolskim Konkursie Perkusyjnym uczniów szkół muzycznych I i II stopnia" w Szczecinie.