DOSTĘPNOŚĆ
TERMOMODERNIZACJA

2020-2029

Najważniejsze sukcesy uczniów i nauczycieli Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile i Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile w latach 2020 - 2022

 

Rok szkolny 2021/2022

Angelina Litwinienko (wiolonczela),  uczennica Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, w klasie mgr Kamili Wiśniewskiej-Czaja, III miejsce w "Ogólnopolskim Konkursie Bachowskim"  w Zielonej Górze.

Angelina Litwinienko (wiolonczela),  uczennica Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, w klasie mgr Kamili Wiśniewskiej-Czaja, nagroda specjalna za najlepsze wykonanie utworu Jana Sebastiana Bacha w "Ogólnopolskim Konkursie Bachowskim"  w Zielonej Górze.

Marta Jemioł (wiolonczela), uczennica Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, w klasie w klasie mgr Emilii Jackiewicz, wyróżnienie w "VI Ogólnopolskim konkursie dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów, kontrabasistów i pianistów" w ramach Festiwalu FORTE.

Magdalena Podgórska (skrzypce), uczeniica Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, w klasie mgr Doroty Augustyniak, wyróżnienie w Ogólnopolskim "Konkursie dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów", w ramach Festiwalu FORTE.

Nadia Pawlak (skrzypce), uczeniica Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, w klasie mgr Doroty Augustyniak, wyróżnienie w Ogólnopolskim "Konkursie dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów", w ramach Festiwalu FORTE.

Lena Grabowska (skrzypce), uczeniica Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, w klasie mgr Doroty Augustyniak, wyróżnienie w Ogólnopolskim "Konkursie dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów", w ramach Festiwalu FORTE.

 

Rok szkolny 2020/2021

Angelina Litwinienko (wiolonczela),  uczennica Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, w klasie mgr Kamili Wiśniewskiej-Czaja, II miejsce w "Ogólnopolskich Konfrontacjach wiolonczelowych" w Bydgoszczy.

Lena Ciepłuch (wiolonczela),  uczennica Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, w klasie mgr Kamili Wiśniewskiej-Czaja, II miejsce w "Ogólnopolskich Konfrontacjach wiolonczelowych" w Bydgoszczy.

Angelina Litwinienko  (wiolonczela), uczennica Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, w klasie mgr Kamili Wiśniewskiej-Czaja, II-miejsce w "Międzynarodowym Konkursie Instrumentów Smyczkowych" w Elblągu.

Gabriela Kmiotek (altówka), uczennica Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, w klasie mgr Elżbiety Barteckiej, III-miejsce w "VII Konkursie Altówkowym" w Gdańsku.

Żaneta Wachowiak (fortepian) , uczennica Państwowej Szkoły I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile w klasie mgr Małgorzaty Śmigielskiej, wyróżnienie w XXI Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym "Muzyka polska i nie tylko" w Gorzowie Wielkopolskim.

Julia Czerniawska (wiolonczela),  uczennica Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, w klasie mgr Kamili Wiśniewskiej-Czaja, wyróżnienie w "Ogólnopolskich Konfrontacjach wiolonczelowych" w Bydgoszczy.

Franciszek Małachowski (wiolonczela), uczeń Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, w klasie mgr Emilii Jackiewicz wyróżnienie w Ogólnopolskim "Konkursie dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów", w ramach V Festiwalu PRESTO.

Anna Klaszyńska (rytmika), uczennica Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, w klasie rytmiki, wyróżnienie w "I Ogólnopolskim Konkursie Kompozytorskim na Szkolną Miniaturę" zorganizowanym przez Akademię Muzyczną im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy oraz Zespół Szkół Muzycznych im. F. Chopina w Pile.

Lena Grabowska (skrzypce), uczeniica Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, w klasie mgr Doroty Augustyniak, wyróżnienie w Ogólnopolskim "Konkursie dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów", w ramach V Festiwalu PRESTO.

Gabriela Kmiotek (altówka), uczennica Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, w klasie mgr Elżbiety Barteckiej, wyróżnienie Ogólnopolskim "Konkursie dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów", w ramach V Festiwalu PRESTO.

Nadia Zuzanna Pawlak (skrzypce), uczeniica Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, w klasie mgr Doroty Augustyniak, wyróżnienie w Ogólnopolskim "Konkursie dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów", w ramach V Festiwalu PRESTO.

Magdalena Podgórska (skrzypce), uczeniica Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, w klasie mgr Doroty Augustyniak, wyróżnienie w Ogólnopolskim "Konkursie dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów", w ramach V Festiwalu PRESTO.

Sofija Kyshyshian (wiolonczela), uczennica Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, w klasie mgr Emilii Jackiewicz, wyróżnienie w "V Ogólnopolskim  Konkursie dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów" w ramach Festiwalu FORTE.

Marta Bryk (skrzypce), uczennica Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile w klasie mgr Anny Jurkowskiej,  wyróżnienie podczas IV  Międzyszkolnych Przesłuchań "Preludium konkursowe - Viole i Violinki" w Górsku. 

Marta Bryk (skrzypce), uczennica Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile w klasie mgr Anny Jurkowskiej,  wyróżnienie  w Ogólnopolskim "Konkursie dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów", w ramach V Festiwalu PRESTO w Poznaniu.

Angelina Litwinienko  (wiolonczela), uczennica Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, w klasie mgr Kamili Wiśniewskiej-Czaja, tytuł laureat w "IV Ogólnopolskim  Konkursie" w ramach Festiwalu W BAROKOWYM STYLU w Poznaniu. 

Amelia Jędrzejczyk (skrzypce), uczennica Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, w klasie mgra Sebastiana Czaja, tytuł laureata w "IV Ogólnopolskim  Konkursie" w ramach Festiwalu W BAROKOWYM STYLU w Poznaniu. 

Amelia Jędrzejczyk (skrzypce), uczennica Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, w klasie mgra Sebastiana Czaja, tytuł laureata w "V Ogólnopolskim  Konkursie dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów" w ramach Festiwalu FORTE.

 

Rok szkolny 2019/2020

Angelina Litwinienko (wiolonczela),  uczennica Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, w klasie mgr Kamili Wiśniewskiej-Czaja, IV miejsce w "42 Ogólnopolskim Konkursie Bachowskim im. Stanisława Hajzera w Zielonej Górze.

Amelia Jędrzejczyk (skrzypce), uczennica Państwowej Szkoły Muzycznejk II stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, w klasie mgra Sebastiana Czaja, tytuł Laureata w Międzynarodowym Festiwalu w "Barokowym Stylu" w Poznaniu.

Angelina Litwinienko (wiolonczela), uczennica Państwowej Szkoły Muzycznejk II stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, w klasie mgr Kamili Wiśniewskiej-Czaja, tytuł Laureata w Międzynarorodowym Festiwalu w "Barokowym Stylu" w Poznaniu.